Hakkımızda

Global Vizyon

Dinamik Yapı,Sürdürülebilir Büyüme...

1001 Grup; Reklamcılığın telaffuz edildiği ve reklama önem verilen her alanda evrensel kalite ve standartlarda üretim yapmak ve hizmetlerini vermek için 2009 yılında genç, dinamik ve girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz bugün geldiği noktada eTicaret, Kurumsal Baskılı Ürünler ve Promosyon Ürünleri başta olmak üzere ana faaliyet alanı reklamcılık olan her biri birbirinden bağımsız kadrolar ile ortak fikirde farklı markalarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her zaman global düşünüp yerel kararlar veren 1001 GRUP ''Çalışanları'', ''Ortakları'', ''Müşterileri'' ve ''Tedarikçileri'' ile ''Yüksek Ahlak'', ''İleri Teknoloji'' ilkesinde hareket etmektedirler.

Markalar
Hedeflerimiz ve İlkelerimiz

Evrensel Kalite, Güvenilirlik, Devamlılık ve Saygınlık...

Kilometre Taşlarımız

Reklamcılık alanında faaliyet vermek üzere 1001 Fikir Reklam ajansı Cihan Benli ve Metehan Gül‘ün girişimleri ile bir girişim şirketi olarak kuruldu.

1001 Fikir markasının yanına 1001 Reklamcılık, 1001 Promosyon ve 1001 Display markaları katıldı ve 1001 Grup şirketi resmi olarak kuruldu.

E-ticaretin hayatımızdaki öneminin arttığı bu yıllarda eDavetiye markamız ile e-ticaret alanındaki faaliyetlerimiz başladı.

1001 Matbaa kuruldu ve Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde üretim faaliyetlerine başladı.

1001 Grup; 2000 m2 kapalı, 450 m2 açık alana sahip yeni merkez binasına taşındı.

Makine parkurunda son teknoloji yeniliğe gidildi ve Baskı grubuna Konica Minolta, Mimaki ve Heidelberg marka baskı makinaları katıldı.

Online baskı hizmeti veren 1001baski.com yayın hayatına başladı.
1001 Grup Ar-Ge çalışmaları sonucunda Manyetix® (Manyetik Folyo) geliştirildi, reklamcılık sektöründe büyük ilgi gören yeni nesil tutkalsız folyo özelliğine sahip Manyetix® hizmet hayatına başladı.