Daima Araştırma Geliştirme

Ürün ve Hizmetlerimizde “en iyi” ‘sini sunmak için, küresel değişimi yakından takip ediyor ve sürekli alt yapımızı güncelliyoruz.

Daima Araştırma Geliştirme

Ürün ve Hizmetlerimizde “en iyi”sini sunmak için, küresel değişimi yakından takip ediyor ve sürekli alt yapımızı güncelliyoruz.

Dünya bir devinim içindedir ve müşterilerin talep ve ihtiyaçları günden güne değişiklik göstermektedir. İyi bir teknolojik altyapı ve insan kaynağı ile sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda değişimi ilke edindik. Planlı ve sistematik araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz ile değişim faaliyetlerini yürütüyor, mevcut sorunlara çağdaş çözümler üretiyoruz.

Makine Parkurumuzu Yenilemeye Devam Ediyoruz

Daima araştırma geliştirme ilkesinden yola çıkarak, müşterilerimize hizmet verdiğimiz alanları genişletmek ve onlara geniş bir ürün yelpazesi sunabilmek için makine parkurumuzu yenilemeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla karşılık verebilmek için şirketimizin teknik yeterliliğini gerek donanım gerekse insan kaynakları olarak arttırıyoruz. Uzmanlaşmaya inanıyor ve her geçen gün bu yolda emek harcıyoruz. 2011 yılından bu yana üretim parkurumuza yeni makineler ekleyerek teknik yeterlilik ve donanımı sağlıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına kulak veriyor ve sorunlara cevap olabilecek çözümler geliştiriyoruz.  Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeni teknolojilerin makine parkurumuza entegre edilmesi ve bunu kullanabilecek kalifiye personelin istihdam edilmesini sağlıyoruz.

Dijital Dönüşümleri Takip Ediyor ve Çalışmalarımızda Uyguluyoruz

Teknolojinin gelişimi ile küresel bir köy haline gelen dünyada online satış kanalları aktif olarak kullanılmaktadır. Biz de bu gelişim ve değişimlerin ışığında B2C çalışmalarına önem veriyor ve yazılım çalışmalarımızı güncelliyoruz.  

Yeni Ürün Araştırma ve Geliştirmeleri Yapıyoruz

AR-GE ve inovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm olabilecek yenilikçi ürün geliştirmeleri yapıyoruz. Öyle ki şirketimizin yasal olarak yedek akçeye ayırdığı bütçenin 20 kat fazlasını araştırma geliştirme bütçesine ayırıyor ve araştırma geliştirme faaliyetlerimizi her daim en ön planda tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimize doğru ürünler sunabilmek için her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte altyapımızı güçlendiriyor ve sizlere geniş ürün yelpazesi sunmak için çalışıyoruz.

1001 Grup Reklamcılık olarak dün olduğu gibi bugün ve yarın da daima araştırma geliştirme çalışmalarına önem vererek, değişimi ve dönüşümü takip edecek, müşterilerimizin görmek istediği çözümler sunacağız.