Sermayemiz İnsan Kaynağımız

Kaliteli ürün başarısının, verimli insan kaynağından geldiğine inanıyor ve bu ilkemizi ilk gün olduğu gibi bugünde önemsiyoruz.

Sermayemiz İnsan Kaynağımız

Kaliteli ürün başarısının, verimli insan kaynağından geldiğine inanıyor ve bu ilkemizi ilk gün olduğu gibi bugünde koruyor, önemsiyoruz.

Çalışanlarımızın Kişisel ve Mesleki Gelişimlerini Önemsiyoruz

1001 Grup olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ve iş disiplini çerçevesi içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi şirketimizde çalışan ekip arkadaşlarımızın kalitesinden geçmektedir. İş ahlakı ve sorumluluk bilinci içinde çıktığımız bu yolda tüm ekip arkadaşlarımızın, hem müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, hem de istihdam ihtiyacına destek vermek için kişisel ve mesleki gelişimlerini çok önemsiyoruz.

 

İnsan Kaynakları Politikalarımızı Uzun Vadeli Hedeflerimize Göre Şekillendiriyoruz

Ekip arkadaşlarımızın şirketimizde aidiyet duygusu kazanmaları bizim için çok önemlidir bu nedenle insan kaynakları politikalarımızı her zaman uzun vadeli hedeflerimize göre şekillendiriyoruz. Şeffaf, eşit ve katılımcı yönetim anlayışı ile çalışanlarımızı süreçlerimize dahil ediyor ve onların düşüncelerini her zaman önemsiyoruz. 1001 Grup çalışanları, yeniliğe ve değişime açık, aidiyet duygusu gelişmiş, işini geliştirme potansiyelinin farkında olan, dinamik, iş birliği ve dayanışmanın geliştiği bir ekibin parçasıdır.

Günün sonunda 1001 Grup olarak sektörümüzde gelişim odaklı ve üretken kişiler tarafından en çok tercih edilen şirket olmayı hedefliyoruz.