Yüksek kalitede baskı yapabilme kapasitesine sahip, promosyon sektöründe hızlı ve profesyonel çözümler sunan 60×90 cm baskı alanına sahip UV Tabaka baskı makinesini üretim ekipmanlarımızın arasına kattık.

1001 Grup Reklamcılık olarak dünyadaki ve ülkemizdeki promosyon baskı makineleri teknolojilerini sürekli olarak takip ediyoruz ve yeni teknolojilere ayak uydurarak makine parkurumuza yeni ürünler ekliyoruz. Müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermek adına küçük nesnelere bile yüksek kalitede baskı yapabilme kapasitesine sahip 60×90 cm UV tabaka baskı makinesini sizlerin hizmetine sunuyoruz.

UV tabaka baskı makinesi 60×90 cm baskı alanına sahiptir. CMYKLCLM+W+V (Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta + White + Varnish) olmak üzere 10 renk katmanını aynı anda basabilme özelliği sayesinde kabartmalı baskı ve cilalı baskı yapabilmekteyiz. İmkansız taleplere ürettiğimiz çözümler ve uyguladığımız farklı taktikler ile düz zeminlerde istediğiniz baskı kalitesini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

            Müşteri memnuniyeti ve kaliteli baskı prensibi ile çıktığımız bu yolda daha iyi hizmet sunabilmek adına sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, teknolojik değişim ve dönüşümleri üretim bünyemize entegre ediyoruz.