Şirketimiz, 2011 yılından bu yana faaliyet gösterdiği İstanbul Sultanbeyli’deki ofisini, 16 Ekim 2016 tarihinden itibaren üretim ve ofisin aynı çatı altında olduğu Sultanbeyli’deki yeni yerine taşıdı.

Daha başarılı çalışmalar yürütebileceğimiz alt yapıya kavuştuğumuz yeni binamız 2000 m2 kapalı, 450m2 açık alana sahiptir. Reklam sektöründe sunduğumuz çözümlerle fark yaratmak, iş hacmini genişletmek için daha büyük bir iş sahasında hizmete devam ediyoruz.

3000’den fazla davetiye modeli , 5000’i aşan promosyon ürünü ile reklam sektörüne önemli katkılar sunmayı amaçladığımız şirketimiz, 2000 m2 kapalı, 450 m2 açık alana sahip yeni binasında hizmet verecektir. İş gücünü arttırmak ve daha kaliteli işlere imza atmak amacıyla taşındığımız yeni yerimizde, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

1001 Grup Reklamcılık olarak yeni adresimizde de “güçlü, itibarlı, uluslararası bir iletişim grubu olma” misyonu ile hareket edip, müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz.