Birçok çeşitlilikte eşya, ürün ve malzeme üzerine kaliteli baskı yapabilme özelliğine sahip,  dijital baskı sektörüne hızlı ve profesyonel çözümler sunan UJF-3042FX / Mimaki / UV Masaüstü baskı makinesini ziyaretçi olarak katılmış olduğumuz Sign İstanbul-2014 Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı’nda satın alarak üretim ekipmanlarımızın arasına kattık.
UJF-3042FX / Mimaki UV Baskı Makinesi
UJF-3042FX / Mimaki UV Baskı Makinesi

1001 Grup olarak sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerime daha iyi hizmet verebilmek adına teknolojik gelişim ve değişimlere ayak uydurarak makine parkurumuza yeni ürünler ekliyoruz. Öyle ki sektörel gelişmeleri yakından takip etmek amacı ile katılmış olduğumuz 11 – 14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 2014 Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarında makine parkurumuza yeni bir ürün daha ekledik.

UJF-3042FX / Mimaki UV Baskı Makinesi
UJF-3042FX / Mimaki UV Baskı Makinesi

UJF-3042FX / Mimaki baskı makinesi aşırı ısı yaymayan UV LED baskı teknolojisine sahiptir ve bu teknoloji sayesinde ısıya hassas malzemeler de dahil hemen hemen her türlü malzemenin üzerine direkt baskı yapılabilmektedir. Canlı, parlak ve kabartmalı kaliteli baskı avantajları sunan UJF-3042FX / Mimaki ile müşterilerimizin görmek istediği baskı kalitesini onlara sunuyoruz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek prensibi ile sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımızda sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve makine parkurumuzu çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilemeye devam ediyoruz.