Büyük tabelalar, geniş posterler, etiket, çıkartma, promosyon baskıları, araç grafikleri ve pek çok başka ürün baskısı imkanı sunan Mimaki iç mekan baskı makinesini üretim ekipmanlarımızın arasına kattık.

1001 Grup Reklamcılık olarak müşterilerimizin hedef ve hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak için onlara daima en gelişmiş ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak için müşterilerimize kulak verir ve onların söylediklerinden yola çıkarak yenilikçi çözümler geliştiririz. Müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak makine parkurumuza yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Vinil, afiş, kanvas, blueback, solvent transfer kağıdı ve daha pek çok malzemeye baskı yapabilme özelliğine sahip Mimaki iç mekan baskı makinesi 1440 dpi’a kadar baskı kalitesi sunmaktadır. Maksimum baskı hızı 17.5 m2/saattir ayrıca renkli ve beyazı eşzamanlı basabilmektedir. 160 cm baskı genişliğine sahip Mimaki iç mekan baskı makinesi, baskıdan kesime otomatik geçiş sağlayabilmektedir.

1001 Grup Reklamcılık olarak ilkemiz, sektörün yeni standartlarını belirleyen teknolojileri sürekli takip etmek ve müşterilerime daima yüksek kalite ve yüksek güvenirlilikte baskılı ürünler sunmaktır. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da daima farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümler sunmak için çalışacağız.