1001 Grup Reklamcılık olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler bulmak için araştırmalarımızın sonucunda MANYETİX®’i geliştirdik. MANYETİX®, sürekli kendine değer katan ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş bir ekip tarafından ortaya çıkarılan %100 yerli bir üretim ürünüdür.

MANYETİX® – Fuar Stant Uygulaması

Manyetix®, herhangi bir yapıştırıcı malzemeye ihtiyaç duymadan, tıpkı bir manyetik kağıt gibi kendiliğinden düz zeminlere (metal, cam, mdf, mermer, alçıpan, duvar vb.) tutunabilen yeni nesil reklam malzemesidir.  Özel geliştirilmiş yapısı sayesinde folyo kaplamaların aksine çok daha avantajlı ve ekonomik bir üründür. Kendi kendine yapışan bir kağıt olmasından dolayı sıvama, kaplama gibi zahmetleri yoktur. Sıvama gibi ciddi işçilik gerektiren bir uygulaması olmadığından dolayı da bir usta ihtiyacı olmayacaktır.

Folyo Kullanımının İzin Verilmediği Kısa Süreli Etkinliklerde
MANYETİX® Uygulama Örneği

Manyetix® uygulama yapılacak olan zemine mıknatıslı bir kağıt gibi tutunur. Uygulandığı alandan iz bırakmadan kolayca sökülür ve başka bir alanda tekrar kullanılabilir. Manyetix® sök – tak özelliği sayesinde tekrar kullanılabilir bir üründür.  Manyetix® fuar alanlarında, promosyon sektöründe, evde, ofiste, folyo uygulamasının izin verilmediği kısa süreli etkinlik ve organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Hava koşullarından etkilenebileceği için iç mekanda kullanılması tavsiye edilen bir üründür.

MANYETİX® Cam Uygulaması

1001 Grup Reklamcılık olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sıkıntılarına kulak veriyor, onları mutlu edecek çözümler üretiyoruz. Müşterilerimize teknolojik gelişmelerin ve değişimlerin ışığında yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz.

MANYETİX® – Promosyon Takvim