Profesyonel baskı çözümleri düşüncesinden yola çıkarak, farklı iş gereksinimlerini karşılamak için artan çok yönlülük ile iş olanaklarını genişletecek hızlı ve kaliteli bir baskı sonucu alabileceğimiz Konica Minolta Accurio Pressc2070’i makine parkurumuza ekledik.

Hız, verimlilik, esneklik, üretkenlik, güvenilirlik ve elbette kalite hizmetlerimizi farklılaştırmak, üst seviyede performans sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sektörel bazda teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve makine parkurumuza yeni ekipmanlar katıyoruz .

Konica Minolta’nın yüksek hızlı renkli baskı üretimini geniş kapsamlı profesyonel entegre sonlandırma tesisleri ile birleştiren renkli dijital baskı makinesi Accurio Pressc2070 müşterilerimizin kaliteli baskı ihtiyacını karşılayacak düzeydedir.

Mutlak tutarlı baskı kalitesi ile AccurioPress C2070, profesyonel baskı kalitesinde renk sonuçları ile yeni bir dönem sunuyor. Dakikada 71 sayfaya varan hızlar, 330 X 487 mm’ye kadar ortam boyutları, 240 ipm yüksek tarayıcı hızı, 350g / m2 kalınlığında kağıt ile uyumlu, güvenilir kağıt besleme sistemi, tutarlı renk üretimi, API / IWS desteği, büyük kapasiteli çıkış tepsisi, yarı otomatik önden arkaya kayıt ayarı özellikleri ile C2070 başarılı baskı sonuçları sunuyor.

1001 Grup Reklamcılık olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri makine parkurumuza entegre ediyoruz.