Aynı anda çok sayıda ürün basmanın mümkün olduğu, kitap, dergi, gazete, broşür, antetli kağıt, fatura, kartvizit gibi ürünlerin basımında kullanılan 5 renk ofset baskı makinesini üretim ekipmanlarımızın arasına kattık.

5 Renk Ofset Baskı Makinesi – Önden Görünüm
1001 Matbaa

Sağladığı düşük maliyet ve yüksek baskı hızı gibi avantajları sebebiyle ofset baskı matbaa sektörünün olmazsa olmaz ekipmanları arasındadır. Ofset baskı suyun yağ bazlı mürekkeple karışmaması prensibine dayanır. Bu baskı sisteminde kalıp yüzeyinde basılacak bölümler suyu reddedip mürekkep kabul eden, diğer bölümler ise suyu kabul edip, mürekkep reddeden bir yapıya kavuşur.  5 renk ofset baskı makinesindeki renk parçaları aynı anda çok farklı renkleri basabilme özelliğine sahiptir. Siyah, mavi, kırmızı, sarı ve özel renk verebilen birimler sayesinde baskı sırasında istenilen renkler oluşturulabilir

5 Renk Ofset Baskı Makinesi – Arkadan Görünüm
1001 Matbaa

1001 Grup Reklamcılık olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Teknolojinin tüm yeniliklerini takip ederek modern makine parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi baskı çözümlerini sunuyoruz. Hem matbaanız hem de çözüm ortağınız olabilmek için genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile profesyonel hizmet sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

1001 Matbaa