Teknolojik ürünlerden ajandalara, kalemlerden şapka ve tişörtlere kadar 5000’den fazla ürün çeşitliliği sunan, farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak hazırladığımız ve her yıl yenilenen promosyon kataloğumuz 2020’ye hazır!

Promosyon, firmaların gerçek müşterilerine ya da potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak, müşterilerinin firmaya karşı olan sadakat duygusunu arttırmak ve böylece ürüne ya da hizmete karşı tutum oluşturmak için kullandıkları etkili reklam ve tanıtım çalışmalarından biridir. Promosyon ürünleri çok çeşitlidir ve günümüzde bir çok ürün promosyon niteliğinde sunulabilmektedir. Kurumsal imajın güçlendirilmesinde, marka bilinirliliği sağlamada, markaya karşı müşterilerin olumlu tutum ve davranış geliştirmesinde promosyon ürünlerinin önemli bir yeri vardır. Bu ürünler müşteriler tarafından sıklıkla kullanılabilecek tabiri caizse sürekli el altında olan ürünlerden seçildiğinde markanın hafızalarda yer etmesi daha kolay olacaktır. Bu yüzden genellikle firmalar promosyon ürün seçerken kalem, ajanda, defter, masa takvimi, cetvel, bloknot gibi ürünler seçmektedir. Sık kullanılan ürünler sürekli göz önünde olacak ve müşteri ister istemez markanız ile duygusal bir bağ kuracaktır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda şüphe yok ki promosyon ürün kullanmak reklam ve tanıtım araçlarında etkili yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkacaktır.

Promosyon Ürünleri

2011 yılından bu yana çalıştığımız reklam sektöründe 9 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimizin hedef, strateji ve isteklerine uygun hizmet vererek müşterilerimiz ile takım arkadaşı gibi çalışıyoruz. Promosyon ürünlerindeki ihtiyaçlarınıza kulak verdik ve 5000’den fazla ürün seçeneğine sahip 2020 Promosyon kataloğunu sizler için hazırladık.

‘’Müşterilerim için hangi promosyon ürününü tercih etmeliyim?’’ diyorsanız aklınızdan geçen soruların yanıtlarını bizde bulabilirsiniz. Promosyon ürünleri hakkında bilgi almak ve kataloğumuzu incelemek için ofisimize bi kahve içmeye bekleriz.