1001 Grup Reklamcılık olarak 6-7 Aralık 2013 tarihlerinde Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) tarafından İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresinde (UGİK) katılımcı olarak standımızı açtık.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) tarafından 2008 yılında başlatılıp bir gelenek haline getirilen ve iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Genç İş Adamları Kongresinin bu yılki teması “İş Dünyasında Rızk ve Risk İkilemi” oldu. Kongre 50 farklı ülkeden 1.500 işadamının katılımı ile Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) 4. Uluslararası İş Adamları Kongresi’nde ulusal ve uluslararası firmalara, üniversitelere, kurum ve kuruluşlara özel bir fuar alanı tahsis etmiştir. 1001 Grup Reklamcılık olarak biz de bu fuar alanında yerimizi aldık ve farklı sektörlerden genç iş adamları ile bir araya geldik.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası katılımcının yer aldığı 4.Uluslarası Genç İş Adamları Kongresi’nde yer almaktan onur ve mutluluk duyduk. 1001 Grup Reklamcılık olarak bugün de olduğu gibi gelecekte de girişim ve girişimciliğe destek konusunda sürekli gayret ve gelişim içinde olacağız.