1001 Grup Reklamcılık olarak 18-19 Aralık 2015 tarihlerinde MÜSİAD tarafından İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresinde katılımcı olarak yerimizi aldık.

‘’İşin Başında Gençler Var’’  fikriyle yola çıkan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Uluslararası Genç İş Adamları Kongresinin (UGİK) 5.si bu yıl ulusal ve uluslararası iş adamlarının katılımı ile 18-19 Aralık tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Bu yılki ana teması ‘’Adil Dünya Girişimi’’ olan konferansa Yurtiçinden ve yurtdışından 4500 davetlinin katılımı ile ekonomi, girişimcilik, insani yardım, uluslararası ilişkiler, kültürel perspektiflerle adalet kavramı konuları birçok yönüyle ele alındı. Bunların yanı sıra farklı sektörlerden alıcı ve üretici genç iş adamlarınca B2B görüşmeleri gerçekleştirildi. Yapılan B2B görüşmelerine yurtdışından 250, yurtiçinden 400 firma katıldı.

2015 UGİK – B2B Görüşmeleri

Çok sayıda ulusal ve uluslararası katılımcı ve misafirlerin katılımı ile düzenlenen 5. Ulusal Genç İş Adamları Kongresinde yer almaktan onur ve mutluluk duyduk. Dünyaya açık bir ülkenin dünyaya açılmış genç girişimcileri olarak sürekli gelişim içinde olacağız.