Davet Etmenin En Kolay Yolu...

11 Yıllık Tecrübe, 3000+ Davetiye Tasarımı, %97.8 Müşteri Memnuniyeti.

1001 Grup Reklamcılık çatısı altında kurmuş olduğumuz eDavetiye, Türkiye’nin yeni nesil davetiye markası olarak her zaman kendine değer katmayı hedeflemiş vizyonu ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş misyonu ile yoluna devam etmektedir.

Bugün 7 farklı kategoride 30’dan fazla markada 3000’den fazla davetiye modelimiz ve alanında uzman 25+ kişilik genç ve dinamik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. İnovatif bakış açısı ile yeni fikirlere değer veren ve her zaman teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin talep ve isteklerini en doğru hizmet ile karşılamayı kendimize görev bildik.

eDavetiye markamız ile ulusal sınırları aşarak ürünlerimizi Azerbaycan, Almanya, Fransa, İsviçre, Romanya başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli bölgelerine ihraç etmekten büyük bir onur duymaktayız ve 100’den fazla ülkeye hizmet veren bir e-ticaret sitesi olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Davetiye alanında farklı yenilik ve özellikleri ile (Sesli, Videolu, SMS Davetiye, QR Kodlu Davetiye vb.)
müşterilerimize alışılagelmişin dışında seçenekler sunmaya devam ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bugün Türkiye’de ve uluslararası alanda müşterilerimiz nerede olursa olsunlar her keseye uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor ve eDavetiye ailesi olarak mutlu bir beraberlik diliyoruz.

www.edavetiye.com